Details
EPSON INK T7821 BLACK 200ML SURELAB FOR SURELAB SL-D700. Het bestelnummer van dit artikel is 519502248. Het productnummer van dit artikel is C13T782100. De EAN / barcode is 10343911758
Extra informatie
| Naam | Epson Ink T7821 Black 200ml for SureLab SL-D700 |
|---|---|
| Artikelnummer | 519502248 |
| CatNo | C13T78210N |
| EAN | 8715946728421 |
| Merk | Epson |
| Gewicht | 0.35 kg |
| Kleur | Black |
| Compatible printer | Epson SureLab SL-D700 |
| Inhoud / Capaciteit | 200 ml |
| Soort | Inktjet / Dry Lab |





