Details
T7103 Magenta Epson UltraChrome D6 700 ml ink cartridge. Het bestelnummer van dit artikel is 519500842. Het productnummer van dit artikel is C13T710300.
Extra informatie
| Naam | Epson Ink T7103 Magenta 700ml for SureLab SL-D3000 |
|---|---|
| Artikelnummer | 519500842 |
| CatNo | C13T710300 |
| EAN | 0010343889606 |
| Merk | Epson |
| Gewicht | 1.09 kg |
| Kleur | Magenta |
| Compatible printer | Epson SureLab SL-D3000 |
| Inhoud / Capaciteit | 700 ml |
| Soort | Inktjet / Dry Lab |





