Details
T7101 Black Epson UltraChrome D6 700 ml ink cartridge. Het bestelnummer van dit artikel is 519500840. Het productnummer van dit artikel is C13T710100.
Extra informatie
| Naam | Epson Ink T7101 Black 700ml for SureLab SL-D3000 |
|---|---|
| Artikelnummer | 519500840 |
| CatNo | C13T710100 |
| EAN | 0010343889583 |
| Merk | Epson |
| Gewicht | 1.09 kg |
| Kleur | Black |
| Compatible printer | Epson SureLab SL-D3000 |
| Inhoud / Capaciteit | 700 ml |
| Soort | Inktjet / Dry Lab |





