Extra informatie
| Naam | Epson Ink T46K2 Cyan 250ml for SureLab SL-D1000(A) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004380 |
| CatNo | C13T46K24N |
| EAN | 8715946727813 |
| Merk | Epson |
| Gewicht | 0.38 kg |
| Kleur | Cyan |
| Compatible printer | Epson SureLab SL-D1000(A) |
| Inhoud / Capaciteit | 250 ml |
| Soort | Inktjet / Dry Lab |





