Extra informatie
| Naam | Epson Ink T43U2 Cyan 200ml for SureLab SL-D800 |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003805 |
| CatNo | C13T43U24N |
| EAN | 8715946727707 |
| Merk | Epson |
| Gewicht | 0.35 kg |
| Kleur | Cyan |
| Compatible printer | Epson SureLab SL-D800 |
| Inhoud / Capaciteit | 200 ml |
| Naam | Epson Ink T43U2 Cyan 200ml for SureLab SL-D800 |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003805 |
| CatNo | C13T43U24N |
| EAN | 8715946727707 |
| Merk | Epson |
| Gewicht | 0.35 kg |
| Kleur | Cyan |
| Compatible printer | Epson SureLab SL-D800 |
| Inhoud / Capaciteit | 200 ml |