Extra informatie
| Naam | Epson Ink T43U1 Black 200ml for SureLab SL-D800 |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003804 |
| CatNo | C13T43U14N |
| EAN | 8715946727691 |
| Merk | Epson |
| Gewicht | 0.35 kg |
| Compatible printer | Epson SureLab SL-D800 |
| Inhoud / Capaciteit | 200 ml |
| Naam | Epson Ink T43U1 Black 200ml for SureLab SL-D800 |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003804 |
| CatNo | C13T43U14N |
| EAN | 8715946727691 |
| Merk | Epson |
| Gewicht | 0.35 kg |
| Compatible printer | Epson SureLab SL-D800 |
| Inhoud / Capaciteit | 200 ml |