Extra informatie
| Naam | Epson DS Photo Paper Luster 225g/m2 21x21cm 800 sheets for SL-D1000A |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004556 |
| CatNo | C13S400107 |
| EAN | 0010343962439 |
| Merk | Epson |
| Gewicht | 9.10 kg |
| Compatible printer | Epson SureLab SL-D1000(A) |
| Formaat | 21x21cm |
| Gewicht | 225 gr/m² |
| Oppervlakte | Lustre |
| Soort | Inktjet / Dubbelzijdig |





