Extra informatie
| Naam | easyCover Lens Protection for Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS II Brown Camouflage |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005240 |
| CatNo | LOS70200BC |
| EAN | 8717729527283 |
| Merk | easyCover |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Brown Camouflage |
| Merk | Voor Sony |
| Soort | Lens Oak |
| Naam | easyCover Lens Protection for Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS II Brown Camouflage |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005240 |
| CatNo | LOS70200BC |
| EAN | 8717729527283 |
| Merk | easyCover |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Brown Camouflage |
| Merk | Voor Sony |
| Soort | Lens Oak |