Extra informatie
| Naam | easyCover Lens Protection for Nikon Z 70-200mm f/2.8 VR S Green Camouflage |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004625 |
| CatNo | LONZ70200GC |
| EAN | 8717729527054 |
| Merk | easyCover |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Green Camouflage |
| Merk | Voor Nikon |
| Soort | Lens Oak |
| Naam | easyCover Lens Protection for Nikon Z 70-200mm f/2.8 VR S Green Camouflage |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004625 |
| CatNo | LONZ70200GC |
| EAN | 8717729527054 |
| Merk | easyCover |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Green Camouflage |
| Merk | Voor Nikon |
| Soort | Lens Oak |