Extra informatie
| Naam | easyCover Lens Protection for Nikon Z 70-200mm f/2.8 VR S Brown Camouflage |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004623 |
| CatNo | LONZ70200BC |
| EAN | 8717729527061 |
| Merk | easyCover |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Brown Camouflage |
| Merk | Voor Nikon |
| Soort | Lens Oak |
| Naam | easyCover Lens Protection for Nikon Z 70-200mm f/2.8 VR S Brown Camouflage |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004623 |
| CatNo | LONZ70200BC |
| EAN | 8717729527061 |
| Merk | easyCover |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Brown Camouflage |
| Merk | Voor Nikon |
| Soort | Lens Oak |