Extra informatie
| Naam | easyCover Lens Protection for Nikon Z 70-200mm f/2.8 VR S Black |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004622 |
| CatNo | LONZ70200B |
| EAN | 8717729527047 |
| Merk | easyCover |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Voor Nikon |
| Soort | Lens Oak |
| Naam | easyCover Lens Protection for Nikon Z 70-200mm f/2.8 VR S Black |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004622 |
| CatNo | LONZ70200B |
| EAN | 8717729527047 |
| Merk | easyCover |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Voor Nikon |
| Soort | Lens Oak |