Extra informatie
| Naam | easyCover Lens Protection for Nikon Z 400mm f/4.5 VR S Forest Camouflage |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005463 |
| CatNo | LONZ400FC |
| EAN | 8717729527726 |
| Merk | easyCover |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Forest Camouflage |
| Merk | Voor Nikon |
| Soort | Lens Oak |
| Naam | easyCover Lens Protection for Nikon Z 400mm f/4.5 VR S Forest Camouflage |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005463 |
| CatNo | LONZ400FC |
| EAN | 8717729527726 |
| Merk | easyCover |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Forest Camouflage |
| Merk | Voor Nikon |
| Soort | Lens Oak |