Extra informatie
| Naam | easyCover Lens Protection for Nikon Z 400mm f/4.5 VR S Brown Camouflage |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005462 |
| CatNo | LONZ400BC |
| EAN | 8717729527719 |
| Merk | easyCover |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Brown Camouflage |
| Merk | Voor Nikon |
| Soort | Lens Oak |
| Naam | easyCover Lens Protection for Nikon Z 400mm f/4.5 VR S Brown Camouflage |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005462 |
| CatNo | LONZ400BC |
| EAN | 8717729527719 |
| Merk | easyCover |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Brown Camouflage |
| Merk | Voor Nikon |
| Soort | Lens Oak |