Extra informatie
| Naam | easyCover Lens Protection for Canon RF 70-200mm f/4L IS USM Green Camouflage |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004777 |
| CatNo | LOCRF70200F4GC |
| EAN | 8717729527122 |
| Merk | easyCover |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Green Camouflage |
| Merk | Voor Canon |
| Soort | Lens Oak |
| Naam | easyCover Lens Protection for Canon RF 70-200mm f/4L IS USM Green Camouflage |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004777 |
| CatNo | LOCRF70200F4GC |
| EAN | 8717729527122 |
| Merk | easyCover |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Green Camouflage |
| Merk | Voor Canon |
| Soort | Lens Oak |