Extra informatie
| Naam | easyCover Lens Protection for Canon RF 70-200mm f/4L IS USM Brown Camouflage |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004775 |
| CatNo | LOCRF70200F4BC |
| EAN | 8717729527139 |
| Merk | easyCover |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Brown Camouflage |
| Merk | Voor Canon |
| Soort | Lens Oak |
| Naam | easyCover Lens Protection for Canon RF 70-200mm f/4L IS USM Brown Camouflage |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004775 |
| CatNo | LOCRF70200F4BC |
| EAN | 8717729527139 |
| Merk | easyCover |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Brown Camouflage |
| Merk | Voor Canon |
| Soort | Lens Oak |