Extra informatie
| Naam | easyCover Lens Protection for Canon RF 70-200mm f/2.8L IS USM Forest Camouflage |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004628 |
| CatNo | LOCRF70200FC |
| EAN | 8717729526934 |
| Merk | easyCover |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Forest Camouflage |
| Merk | Voor Canon |
| Soort | Lens Oak |
| Naam | easyCover Lens Protection for Canon RF 70-200mm f/2.8L IS USM Forest Camouflage |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004628 |
| CatNo | LOCRF70200FC |
| EAN | 8717729526934 |
| Merk | easyCover |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Forest Camouflage |
| Merk | Voor Canon |
| Soort | Lens Oak |