Extra informatie
| Naam | Citizen CX-02 6x8 / 15x20cm / 2x 200 Prints" |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004486 |
| CatNo | CX2.6X8 |
| EAN | 5060198390104 |
| Merk | Citizen |
| Gewicht | 4.00 kg |
| Compatible printer | Citizen CX-02, Citizen CX-02S |
| Formaat | 10x15cm, 15x20cm |
| Naam | Citizen CX-02 6x8 / 15x20cm / 2x 200 Prints" |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004486 |
| CatNo | CX2.6X8 |
| EAN | 5060198390104 |
| Merk | Citizen |
| Gewicht | 4.00 kg |
| Compatible printer | Citizen CX-02, Citizen CX-02S |
| Formaat | 10x15cm, 15x20cm |