Extra informatie
| Naam | Champion C41 Mydoneg N1 100 Developer Replenisher to make 4x 10L |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004374 |
| CatNo | 140158A |
| Merk | Champion |
| Gewicht | 6.70 kg |
| Serie | Flexicolor / C-41 |
| Soort | Ontwikkelaar |
| Process | C-41 |
| Toepassing | Film (minilab) |
| Naam | Champion C41 Mydoneg N1 100 Developer Replenisher to make 4x 10L |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004374 |
| CatNo | 140158A |
| Merk | Champion |
| Gewicht | 6.70 kg |
| Serie | Flexicolor / C-41 |
| Soort | Ontwikkelaar |
| Process | C-41 |
| Toepassing | Film (minilab) |