Details
Snelle USB 2.0 Flash Drive met een capaciteit van 8 GB uit de HELIOS 101 -serie van Silicon Power in de kleur blauw. De matte aluminium behuizing biedt bescherming tegen krassen en vingerafdrukken.
Extra informatie
| Naam | Silicon Power Helios 101 8GB USB 2.0 (Blue) |
|---|---|
| Artikelnummer | 510417406 |
| CatNo | SP008GBUF2101V1B |
| EAN | 4712702617245 |
| Merk | Silicon Power |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Inhoud / Capaciteit | 8 GB |
| Aansluiting | USB 2.0 |
| Productserie | Helios |
| Soort | USB-Stick |





